Kaliteli Yabancı Dil Kursları
Kaliteli Yabancı Dil Kursları

Kaliteli Yabancı Dil Kursları

 

İngilizce küresel anlamda tüm ülkeler arasında ortak bir dilhaline gelmiş durumda. Özellikle internetin de dünya genelindeyaygınlaşmasından sonra ingilizcenin önemi çok daha fazla artmış durumda. Bunedenden dolayı kurumumuz ingilizce konusunda eğitim almak isteyen birçokkişiye kaliteli hizmetler sunuyor.

 

 Günlük ingilizcedenakademik ingilizceye kadar sunmuş olduğumuz hizmetler ile ihtiyaç duyulan dilseviyesine ulaşmak mümkün oluyor. Kurumumuz Türk Amerikan derneğimecidiyeköyolarak hizmet vererek ingilizce konusunda doğru ve kaliteli teknikler ileihtiyaç duyulan seviyelere ulaşmak mümkün oluyor.

 

Görsel ve İşitselİngilizce Kursu

 

 Kurumumuzun eğitimpolitikaları içerisinde öğrenme tekniklerinin en iyi şekilde öğrenilmesi bazalınıyor. Bunun için kalıcı öğrenme tekniklerinde işitsel ve görsel öğrenmetekniklerinin öneminin büyük olmasından dolayı bakırköy ingilizcekursu kulak ile duyulan ve beynen anlamlandırarak sözlü olarakifade edilecek düzeye gelinmesi sağlanıyor.

 

 Kelime dağarcığınıngelişmesi ingilizce kursuiçin oldukça büyük önem taşıdığından öğrenilen kelime hazinesinin çok daha üstseviyelere çıkması için görsel eğitim tekniklerine büyük önem veriyoruz.İngilizce kurslarımızdan yararlanmak isteyen birçok kişinin kurumumuza müracaatetmesi ile bakırköy ingilizcekursları olaraköncelikli olarak seviye tespitleri yaparak kursiyerlerin hangi sınıflarda veseviyelerde eğitim almaları gerektiğini tespit ediyoruz.

 

 Kurumumuz bünyesinde bulunanher sınıf farklı bir ingilizce seviyesine hitap ettiği için belli bir eğitimdensonra seviye atlayan kursiyerler bir üst sınıfa geçmeye hak kazanıyor. Görselve işitsel anlamda sunmuş olduğumuz eğitimlerin neticesinde yapmış olduğumuzsınavlar ile kursiyerlerimizin başarı oranlarını tespit ederek herhangi bireksiklikleri olup olmadığına bakıyoruz. Eğer ki takviye bir ders alınmasıgerekiyorsa ek ders hizmetleri sunarak istenilen seviyeye ulaşmalarınısağlıyoruz.

 

Konusunda UzmanEğitmen Kadromuz

 

 Eğitim sistemimizgramer ve pratik olarak iki ana kol üzerinden verildiğinden bu iki ana kol içingörevli olan eğitmenlerimiz konusunda uzman öğretmenlerden oluşmaktadır.İngilizceyi sadece konuşur hale gelmek değil aynı zamanda düzgün bir şekildekonuşur hale gelmenin de önemi büyük olduğundan eğitmenlerimizin sunmuş olduğueğitimde bu kalite standardına büyük önem veriyoruz.

 

 Akıcı bir ingilizcekonuşma kabiliyetine erişmek için pratik ingilizce kurslarımızda yabancıeğitmenler görev alıyor. Sınıflarımız makul bir kapasiteye hitap edensınıflardan oluşması nedeni ile sağlıklı ve kaliteli eğitim olanaklarındanyararlanmak mümkün hale geliyor. Sunmuş olduğumuz ingilizce eğitim sistemimizdebelli bir müfredata göre çalışma programları belirlediğimizden her derssonrasında öğrencilerin öğrendikleri konuları pekiştirmeleri için gereklidökümanlar da veriyoruz. Ek derslerimiz ile de konuların pekiştirilmesi çokdaha kolay bir hale geliyor.